Українці Орлик Красовський залишилися без олімпійського фіналу в командному спринті

Опубликованно 16.03.2018 02:45

Олексій Красовський / Getty Images

Український дует лижниківАндрій Орликі Олексій Красовськийзалишилися без фіналу Олімпійських ігор у Пхенчхані в командному спринті вільним стилем. Наші спортсмени стартували у другому півфіналі, в якому зайняли 10-е місце.

Українці пробігли 6 етапів на двох за 17:32.50. Норвежцям Мартіну Сундбюі Йоханнесу Клебо, які виграли забіг, Орлик Красовський програли 1:28.53.

Зазначимо, що у фінал безпосередньо пробиваються по дві кращих команди з півфіналів. Ще шість збірних добираються за часом. З першого забігу прямі путівки завоювали олімпійські лижники з РФ Денис Спицові Олексій Большунов, а також шведи Маркус Хельнер і Калле Хальварссон. З другого півфіналу крім норвежців кваліфікувалися французи Моріс Манифика і Рішар Жув. З часу змогли пробитися у фінал США, Італія, Канада, Німеччина, Фінляндія та Чехія.

Нагадаємо, що українські дівчата Тетяна Антипенкоі Марина Анцибор також не змогли вийти у фінал командного спринту.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта