Збірна України завоювала бронзу на чемпіонаті Європи в Сочі

Опубликованно 17.03.2018 12:30

Збірна України з фехтування на шпагах у складі Максима Карюченко, Андрія Опанасенко, Андрія Деркачаі Руслана Гасановавиграла бронзові медалі на кадетському чемпіонаті Європи в Сочі.

Українці стартували під сьомим номером посіву і в першому поєдинку обіграли представників Греції (45:35), після в 1/4 фіналу здобули перемогу над британцями (45:42), а шлях до фіналу нашим фехтувальникам перегородила збірна Італії, яка за підсумками турніру виграла золото. Поєдинок завершився на користь італійців з рахунком 45:31.

У бою за третє місце українські шпажисти без проблем розібралися з Австрією, завершивши зустріч з перевагою в 19 уколів – 45:26.

Для збірної України це перша і єдина медаль на кадетському континентальній першості. 7 березня в боротьбу за медалі чемпіонату Європи вступлять юніори.

Відзначимо, що в минулому році для України срібло приніс шабліст Іван Писаренко.

Нагадаємо, що в лютому цього року український шпажист Богдан Нікішинвиграв етап Кубка світу у Ванкувері.