«Білий Барс» -«Кременчук» 3:5 (1:1, 0:2, 2:2) серія – 0:2

1:0 – Печерських (Ромащенко, Тимченко) – 05:06,

1:1 – Гриценко (Поліщук, Горлушко) – 15:58,

1:2 – Чернишенко (Карпенко, Толстушко) – 25:36,

1:5 – Грицько – 54:50,

2:5 – Ромащенко (Разумов, Грицюк – 6 на 5) – 56:54,

3:5 – Бондаренко (Разумов, Ромащенко) – 59:59,

Воротарі: Люльчук (Качула – 45:44) – Власенко.

«Кременчук» виграв і другий гостьовий поєдинок проти«Білого Барса» у півфінальній серії плей-офф чемпіонату ВХЛ. Тепер, для виходу у фінал «городянам» потрібно здобути лише одну перемогу, а от білоцерківці не мають права на помилку і повинні вигравати три поєдинки поспіль.

Для «Білого Барса», який програв у п'ятницю перший матч серії в овертаймі, в неділю все починалося добре. Данило Печерськихвідкрив рахунок на перших хвилинах стартового періоду. Втім «Кременчук» не дозволив супернику довго радіти – Тимур Гриценкозрівняв рахунок ще до перерви – 1:1.

Другий період став вирішальним у матчі. В ці 20 хвилин ігрового часу вклалося два голи гостей. Знову забив Гриценко, також відзначився Дмитро Чернишенко – 1:3.

У заключному ігровому відрізку у ворота «Білого Барса» спочатку розписався його колишній гравець Ілля Сеник, а потім в контратаці який замінив Сергія Люльчука Олександру Качулізабив Владислав Грицько– 1:5.

«Білий Барс» в останні п'ять хвилин ігрового часу відчайдушно атакував, але голів Руслана Ромащенкоі Кирила Бондаренконе вистачило, щоб зробити чудо і врятувати матч.

«Кременчук здобув перемогу з рахунком 5:3 і подвоїв свою перевагу в серії до трьох перемог – 2:0.