Австрійці Крихмайр і Майєр розділили перемогу в швидкісному спуску в Оре

Опубликованно 18.03.2018 01:50

Маттіас Майєр (ліворуч) і Вінсент Крихмайр / Getty Images

Першим чоловічим стартом на фіналі Кубка світу 2017/18в Оре став швидкісний спуск. Змагання були під загрозою зриву із-за поганої погоди. Організаторам навіть довелося перенести початок на 4 години, але провести змагання все ж вдалося.

Перше місце розділили відразу двоє гірськолижників. І обома виявилися австрійці Дворазовий олімпійський чемпіон у супергіганті Маттіас Майєрі Вінсент Крихмайрпоказали однаковий час аж до сотих – 1:20:21 – і обоє святкували перемогу. ШвейцарецьБеат Фойц, посів третю позицію, програв їм всього 0.04 секунди.

Олімпійський чемпіон Пхенчхана-2018 в швидкісному спуску Аксель Лунд Свіндальпосів лише четверте місце. Результату переможців норвежець програв 0.12 секунди. Пропустивши вперед Фойца, Свіндаль не зміг претендувати на «Малий кришталевий глобус» в цій дисципліні. А швейцарець вперше у своїй кар'єрі завоював цю нагороду. Норвежця в заліку швидкісного спуску він випередив на 70 очок (682 проти 612-ти). Німець Томас Дрессен замкнув топ-3 (612 очок).

Кубок світу 2017/18. Результати швидкісного спуску в Арє (чоловіки)

У загальному заліку лідерство зберігає Марсель Хиршер, який у швидкісному спуску в Оре не брав. Австрієць, який завоював два олімпійських золота в Пхенчхані, стане недосяжним офіційно завоює свій сьомий «Великий кришталевий глобус» після супергіганта в Оре. Справа в тому, що ні він, ні його найближчий переслідувач Хенрік Крістофферсен не будуть виступати у цій дисципліні, так як не входять в топ-25 даного виду. Тому відрив у 289 очок між австрійцем і норвежцем за два старту до кінця Кубка світу збережеться.

Нагадаємо, що жіночий швидкісний спуск в Оре виграла Ліндсі Вонн. Олімпійська чемпіонка Софія Годж виграла Кубок світу в цій дисципліні.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта