Українець Жуків вийшов на третє місце в списку кращих снайперів «Гуммерсбаха»

Опубликованно 18.03.2018 03:50

Станіслав Жуков / Фото - vfl-gummersbach.de

Українець Станіслав Жуковзакріпив за собою роль одного з лідерів «Гуммерсбаха»- 12-кратного чемпіона німецької гандбольної Бундесліги. В домашньому поєдинку 19 туру проти «Мельзунгена» Жуків, забивши 5 голів, став кращим снайпером команди. У списку кращих бомбардирів «Гуммерсбаха» за весь сезон 25-річний українець вийшов на третє місце — 65 голів в 19 матчах чемпіонату. Всі свої м'ячі він закинув з гри. Крім цього Жуков є безумовно найкращим у клубі за кількістю результативних передач — 40 асистів. Найбільше у Жукова і двохвилинних вилучень — 18.

Кращі снайпери «Гуммерсбаха» в Бундеслізі

«Gummersbach» як і раніше не може перервати серію невдач у чемпіонаті. Програвши «Мельузенгену» 17:25, команда зазнала вже 5 поразки поспіль і пішла на велику перерву, займаючи 14 місце в турнірній таблиці (5 перемог і 14 поразок після 19 турів).

Нагадаємо, що Станіслав Жуков викликаний в збірну України на підготовку і участь у січневому відборі до чемпіонату світу.