Канадець Леман завоював олімпійське золото у скі-кросі

Опубликованно 21.03.2018 00:05

Бреді Леман / Getty Images

Бреді Леманзавоював золоту нагороду Олімпійських ігор-2018 в дисципліні лижного фрістайлу скі-крос. Досвідчений канадець впевнено пробився у фінал А. У кваліфікації він показав 8-е час, в 1/8-й став другим у своєму заїзді, а ось в 1/4-й і 1/2-й фінішував першим.

У фіналі А вже на стартовому ділянці траси у Лемана залишився лише один суперник – швейцарець Марк Бишофсбергер. Двоє інших – ще один канадець Кевін Друріі Сергій Ридзикз команди Олімпійських атлетів з РФ – впали і вибули з боротьби за медалі.

Леман спочатку тримався за Бишофсбергером, а потім вирвався вперед і до фінішу не дав себе обігнати. Таким чином, канадець завоював золото – 9-е для своєї країни на Іграх-2018 в Пхенчхані.

Марк Бишофсбергер,який є лідером Кубка світу цього сезону, залишився з сріблом. Бронзову нагороду виборов Сергій Ридзикзі збірної ОАР, який, на відміну від Друрі, зумів піднятися і доїхати до фінішу.

Нагадаємо, що на минулих Іграх в Сочі всі три нагороди розіграли між собою французи. Причому два медалісти виступали і в Пхенчхані, але Жан-Фредерік Шапюи(золото 2014 року) вибув на стадії чвертьфіналу, а Арно Боволента(срібло) брав участь лише у фіналі B, де зайняв друге місце.

Нагадаємо, що в іншій дисципліні фрістайлу – лижної акробатики – в Пхенчхані переміг українець Олександр Абраменко.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта