Савицький: «Пропустивши третю шайбу, вже важко було щось зробити»

Опубликованно 22.03.2018 01:00

Олександр Савицький / фото - прес-служба УХЛ

Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький після поразки своєї команди від «Білого Барса» (0:3) в матчі регулярного чемпіонату ВХЛ заявив, що його підопічні билися до кінця, але їм не вистачило майстерності.

«Знову у нас були непогані моменти, які ми не змогли використати, а суперник використовував свої. Гра була вольова, жорстка, був чоловічий хокей. Деякі непотрібні помилки, це навіть не помилки, а дурниці, які ми зробили, як у третьому періоді, коли ми кинули нападнику в щитки і, пропустивши третю шайбу, вже важко було щось зробити. Хоча хлопці билися до кінця, і моменти створювали до кінця.

Ми тримали удар, намагалися атакувати, але не вийшло, не вистачило майстерності. Його нам поки не вистачає. Також вдало воротарі зіграли, хоча в третьому періоді ми перекидали їх, і моментів було більше. Майстерності на взяття воріт не вистачає поки».