Алексанян-Петрович: «У фінальній серії «Кременчуку» втрачати нічого»

Опубликованно 22.03.2018 12:05

Сергій Алексанян-Петрович / Фото - прес-служба УХЛ

Форвард «Кременчука» Сергій Алексанян-Петровичзізнався, що його команда налаштовувалася на третій матч півфінальної серії ВХЛ проти «Білого Барса» як на останній бій, оскільки не хотіла затягувати протистояння.

«Налаштовувалися на третій поєдинок, як на останній бій, але пропустили дві шайби і нас це завело ще сильніше. Двічі забивали голи, але «барси» швидко відновлювали розрив у дві шайби. Психологічно це було важко, але ми не опускали руки.

Перед третім періодом у перерві ми поговорили в роздягальні, постаралися забути, що є ще дві гри у запасі і вирішили в щоб те не стало не віддавати цей матч. Заключний період і став переломним – ми на самому початку закинули шайбу, грали в дуже агресивний і активний хокей.

Вийшло не затягнути овер-тайм, суперник на п'ятаку «забув» Антона Бойкова і Дмитра Чернишенка, які забили вирішальний гол.

Атмосфера на ковзанці була жива, каток «горів», трибуни жили. Дуже сподобалася така підтримка.

Що відбувалося після матчу в роздягальні?

Були тільки позитивні емоції. Але ми розуміємо, що попереду ще фінал, адже у нас мета виграти перше місце в чемпіонаті. Морально-вольова перемога в півфіналі над «Білим Барсом» добре підготувала нас перед вирішальними поєдинками з «Донбасом».

Якщо повернуться до початку півфіналу, то не дивує сухий рахунок серії 3-0, адже в регулярному чемпіонаті білоцерківці були попереду з очним матчів 5-3?

У плей-офф зовсім інші ігри, інший настрій на них. Регулярний чемпіонат і плей-офф навіть порівнювати не можна, так як в плей-офф на перше місце виходить дух команди, її характер. Тут треба показати всі свої позитивні якості, повинна бути повна концентрація.

В останньому матчі ви закинули переломну третю шайбу, зробивши рахунок 3:4?

Головне було не зупинятися і нагнітати тиск біля воріт суперника. Ми боролися, і радий, що вдалося забити важливий гол і виграти.

Попереду фінал з «Донбасом». Що очікуєте?

Втрачати вже нічого, адже це будуть останні ігри «Кременчука» в сезоні. Будемо битися до останнього і віддамо у фіналі всі сили».

У фіналі УХЛ «Кременчук» зустрінеться з «Донбасом». Фінальна серія стартує 18 березня. Воротар «Кременчука» Віталій Власенковважає, що вона буде справжньою битвою для обох команд.

Про вирішальних матчах чемпіонатів України з участю «Донбасу» і «Кременчука» читайте у спеціальному матеріалі.Читайте також:

Категория: Хоккей