Збірна Швейцарії розгромила ризьке «Динамо» у першому матчі Кубка Шпенглера

Швейцарія– «Динамо» Р 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)

3:0 – Брюннер (Холленштайн, Унтерзандер) – 12:36,

3:1 – Индрашис (Дарзиньш – бол.) – 29:46,

4:1 – Шлюмпф (Херцог) – 30:17,

5:1 – Фаццини (Дженони) – 49:17,

6:1 – Мартчини (Херцог) – 57:18,

Воротарі:Дженони – Калниньш (Армаліс, 03:39).

У першому матчі найстарішого міжнародного турніру Європи Кубок Шпенглера, що проходить в Давосі, збірна Швейцарії легко обіграла представника КХЛ ризьке «Динамо».

Вже на 4-ій хвилині «динамівці» поступалися 0:2 і замінили у воротах Яніса Калниньша, грав з перших секунд, на литовця Мантаса Армаліса. Але і голкіпер майбутнього суперника збірної України на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB – збірною Литви, не вберіг рижан від розгрому.

До перерви Армаліс пропустив одну шайбу, а до кінця матчу – ще три. «Динамо» змогло розписатися у воротах Леонардо Дженонилише одного разу завдяки точності Міксу Индрашиса. До речі, сам Дженони також безпосередньо взяв участь у розгромі «Динамо», віддавши результативну передачу під час п'ятого взяття воріт рижан.

О 21:15 свій перший матч на турнірі проведуть чеський клуб «Маунтфілд» та чинний володар Кубка Шпенглера збірна Канади – дивіться пряму трансляцію гри.