Савицький: «Я не повинен реабілітувати Захарченко за те, що з ним не так вчинили»


Опубликованно 25.03.2018 04:45

Савицький: «Я не повинен реабілітувати Захарченко за те, що з ним не так вчинили»

Олександр Савицький / Фото - Андрій Басевич

Головний тренер збірної України Олександр Савицькийв інтерв'ю Радіо Вестиповідомив, що не проти повернення воротаря Едуарда Захарченкои і захисникаВолодимира Вариводы в національну команду, якщо вони будуть в хорошій формі.

«Дуже радий за хлопців. Як я розумію, повинні зніматися всі заборони з боку ФХУ, якщо IIHF дозволила. Я не знаю, які там плани у Федерації з приводу всього цього, але, як на мене, дискваліфікація повинна припинятися автоматично.

До складу збірної на чемпіонат світу входять 22 людини і запасний воротар 23-ї. Тому двері ні для кого не зачинені, будемо дізнаватися, що Едик робив весь цей час, готувався або не готувався. Природно, будемо раді, якщо він у хорошій формі і зможе допомогти команді.

У нас в команді заведено так, що ми намагаємося брати найкращих. Буде він кращий – нехай грає. Але просто брати з те, що з ними хтось не так поступив, а я повинен його реабілітувати, не збираємося. Буде в хорошій формі, то чому б і ні. Тим більше у нас заплановані товариські матчі перед чемпіонатом світу».

Напередодні офіційний сайт IIHF повідомив, що тимчасове відсторонення від офіційних змагань двох українців – Володимира Вариводыі Едуарда Захарченко– тимчасово призупинено.

Влітку IIHF дискваліфікувала Вариводу і Захарченко за спробу забезпечити фіксований результат у матчі чемпіонату світу між Україною і Південною Кореєю, після чого хокеїсти отримали заборону на участь у будь-яких офіційних змаганнях.Чемпіонат світу в дивізіоні IB відбудеться 22-28 квітня в Каунасі. Перед цим збірна України проведе контрольний матч проти Польщі. Читайте також:Категория: Хоккей