Сеуканд: «Донбас» був сильнішим на протязі всього сезону, і в цієї серії, зокрема»


Опубликованно 26.03.2018 04:10

Сеуканд: «Донбас» був сильнішим на протязі всього сезону, і в цієї серії, зокрема»

Олександр Сеуканд/Фото: УХЛ

Головний тренер «Динамо» Олександр Сеукандпрокоментував результат третього матчу півфінальної серії плей-офф ВХЛ проти «Донбасу» (2:9). Фахівець вважає, що його команда порадувала вболівальників в цьому сезоні:

«Команда, з якою ми грали сьогодні, була сильніше протягом усього сезону, і в цій серії, зокрема. Я хочу привітати «Донбас» з виходом у фінал. Свою команду я подякував за непростий сезон. Є світлі плями, будемо працювати далі.

Завжди треба прагнути до вищих досягнень, зупинятися не можна – у спорті взагалі ніколи не можна зупинятися. Вже треба думати про наступний сезон, цей для нас видався важким, у нас була обмежена кількість гравців, і сьогодні це позначилося. Багато хлопців хворі, травмовані, але команда билася. Думаю, в цьому сезоні змогли порадувати уболівальників – це найголовніше, саме для них ми граємо.

У Харкові особливі вболівальники, вони нас підтримують протягом усього сезону, навіть коли ми невдало виступаємо – це дорогого коштує. Про це я всякий раз нагадую дітям».

Раніше своїми коментарями поділився тренер «Донбасу» Сергій Вітер.

Нагадаємо, що 14 березня в третьому матчі другого півфіналу зійдуться «Кременчук» та «Білий Барс».Читайте також:Категория: Хоккей