Хацкевич: «Зіграли у нових поєднаннях, подивилися хто, як почуває себе»

Опубликованно 29.03.2018 00:15

Олександр Хацкевич / Фото – прес-служба «Динамо»

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевичпрокоментував поразку киян в контрольному матчі в рамках першого тренувального збору в іспанській Марбельї проти швейцарського «Санкт-Галлена» (0:2).

«Давно не грали. Перша гра за місяць. Зіграли в нових поєднаннях, подивилися, хто, як почуває себе після того навантаження, яка була у хлопців. На результат не звертаємо увагу. Було багато технічного браку. Зрозуміло, що зараз голова і ноги разом не працюють.

Було однакове завдання для обох команд у кожному з таймів, але футбол трохи відрізнявся. Другий тайм провели більш інтенсивно, більше м'яч ходив. Може бути, не вистачало гостроти, хоча тут, в першу чергу, нам потрібно подивитися хто, як почуває себе після чотирьох днів роботи.

Не звертали увагу, що «Санкт-Галлен» вже 12 день тут працює, 4 матчі зіграв. В першу чергу, ми дивилися на наш стан і той обсяг роботи, який виконувала сьогодні команда».

Раніше Хацкевич розповів про гравців, які поки не приступили до повноцінної роботи з віце-чемпіонами України.

Нагадаємо, 20 січня «Динамо» зіграє другий контрольний матч. Цього разу суперником киян стане норвезький «Хеугесунн». Дивіться пряму онлайн трансляцію поєдинку «Динамо» – «Хеугесунн» на XSPORT.ua. Початок – о 17:00.