Вітер – про бійку гравців у матчі з «Білим Барсом»: «В цілому у нас з ними добрі стосунки»

Опубликованно 29.03.2018 03:50

Вітер – про перемогу над «Білим Барсом» / facebook.com/HCDonbass

Головний тренер «Донбасу» Сергій Вітерналаштовується на важкий другий матч проти «Білого Барсу» після перемоги в першій зустрічі – 7:3. Також в інтерв'ю клубній прес-службітренер прокоментував бійку хокеїстів у третьому періоді:

«Гра була хороша, жорстка – все як годиться. Не сказав би, що сьома шайба була найважливішою, були і важливіші – коли ми намагалися переломити хід зустрічі. Те, що в кінці забили – молодці, з гарним настроєм пішли з льоду. Загалом у нас з «Білим Барсом» хороші відносини, але хлопців захлиснули емоції – нічого страшного.

Я знаю, що завжди важко грати дві гри поспіль, але ми готові до таких матчів. Зустріч триватиме не 60 хвилин, а 120 – тільки рахунок заново».

Другий матч між командами відбудеться в неділю, 4 лютого. Дивіться зустріч «Донбас» – «Білий Барс» онлайн на порталі, і телеканалі XSPORT.

Нагадаємо, Микола Буценконазвав дурні помилки головною причиною поразки від «Донбасу».