Хиршер виграв слалом в Кранській Горе і забезпечив собі ще один «Глобус»

Опубликованно 30.03.2018 00:25

Марсель Хиршер / Getty Images

У Словенії та Швейцарії завершилися чергові етапи Кубка світу 2017/18 з гірськолижного спорту. Чоловіки змагалися на слаломній трасі в Кранській Горі, а дівчата визначали найсильнішу у комбінації в Кран-Монтані.

У жінок найсильнішою стала Федеріка Бриньоне. В супергіганті італійка показала п'ятий час, поступившись 0.91 секунди своїй співвітчизниці Софії Годжа. Однак за рахунок слалому Бриньоне зуміла піднятися на перше місце. Її підсумковий результат – 1:46.47.

Зазначимо, що для Федерики це вже третя перемога в нинішньому сезоні. До цього вона вигравала гігантський слалом в Лінці і супергігант Бад-Клайнкирххайме. Також італійка зуміла завоювати бронзову нагороду у гігантському слаломі на Іграх-2018 в Пхенчхані.

Олімпійська чемпіонка в цьому виді програми Мішель Гизинпосіла друге місце. Причому відставання швейцарки склало всього 0.03 секунди. Петра Вльговазі Словаччини стала третьою (+0.09 секунди).

Другу перемогу в Кранській Горі здобувМарсель Хиршер. Після успіху в гігантському слаломі австрієць став кращим і в спеціальному слаломі. Шестиразовий володар «Великого кришталевого глобуса» впевнено виграв першу спробу і без праці втримав перевагу у другій. Його за два заїзду – 1:49.22. Це на 1.22 секунди менше, ніж у став другим норвежцяГенріка Кристофферсена. Швейцарець Рамон Ценхаузерн, поступився 1.61 секунди, посів третє місце.

Ця вікторія у Кубку світу стала для Хиршера 57-ю в кар'єрі і 12-й у нинішньому сезоні. Крім того, вона достроково гарантувала Марселю п'ятий «Малий кришталевий глобус» в слаломі. Днем раніше, нагадаємо, австрієць гарантував собі подібну нагороду в гігантському слаломі.

На вершині загального заліку Кубка світу жодних серйозних змін не відбулося. Його продовжують з великим запасом очолювати Мікаела Шиффрин, яка в Словенії не виступала, а також Марсель Хиршер.

Наступні етапи Кубка світу пройдуть в Норвегії та Німеччини. Чоловіки на трасах швидкісного спуску і супергіганта будуть змагатися в Квитфьеле, а жінки виступлять в гігантському і спеціальному слаломі в Офтершванге.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта