«Галицькі Леви» тричі відігравалися і перемогли «Кременчук» в овертаймі

«Галицькі Леви»- «Кременчук» 4:3 ВІД (1:1, 2:2, 0:0, 1:0)

1:1 – Арабів (Абаджян, Муртищев) – 18:07,

2:2 – Толстушко (Кізло, Двірник) – 26:50,

2:3 – Поліщук (Горлушко, Шах) – 27:26,

3:3 – Толстушко (Генералів, Кізло – 6 на 5) – 33:35,

4:3 – Муртищев (Арабів, Сірченко) – 63:57,

Воротарі: Александров – Власенко.

«Галицькі Леви» здобули найгучнішу перемогу у своєму дебютному сезоні в чемпіонаті ВХЛ, обігравши в овертайміХК «Кременчук». Підопічні Михайла Чіканцеватричі по ходу зустрічі поступалися в рахунку, але все ж дотиснули фаворита.

Матч розпочався з 15-тихвилинної затримкою. Виною всьому – незначна несправність заливальної машини на арені в Новояворівську. До честі персоналу ковзанки, всі технічні проблеми були усунені, а команди видали один з найцікавіших поєдинків сезону у ВХЛ.

Кременчужани повели вже на третій хвилині зустрічі після голу Руслана Ефимочкина. Вперше відігратися «Леви» змогли вже перед самою перервою, коли Богдан Арабівпробив Віталія Власенка– 1:1.

У другому періоді «Галицькі Леви» знову пропустили практично секунда в секунду в той же час, що і на старті першої двадцятихвилинки – на цей раз ассистировавший Ефимочкину Єгор Шахзабивав сам, 1:2.

Знову зрівняти рахунок господарі змогли завдяки своєму капітанові, кращому захиснику УХЛ в листопаді Всеволод Толстушко, 2:2. Втім, вже через 36 секунд після цього голу, «Кременчук» знову повів – Богдан Поліщукзакинув третю шайбу «городян» у матчі-2:3.

Але «Галицькі Леви» вже відчули, що з «Кременчуком» можна грати. Досить швидко господарям льоду вдалося відігратися в третій і, як з'ясувалося в результаті, в останній раз. Толстушко забив у момент відкладеного штрафу у кременчужан і оформив дубль – 3:3.

Долю матчу вирішив овертайм, в якому історичну переможну шайбу «Галицьких Левів» закинув Микита Муртищев.

Перемога з рахунком 4:3 принесла новояворовцам два очки і дозволила відірватися від йдуть останніми в турнірній таблиці «Вовків». А ось «Кременчук», хоч і залишився третім, але трохи пригальмував у своїх спробах наздогнати «Білий Барс».