Годж і Крихмайр виграли супергігант на фіналі Кубка світу в Оре

Опубликованно 04.04.2018 02:00

Софія Годж і Вінсент Крихмайр / Getty Images

У четвер на фіналі Кубка світу 2017/18 з гірськолижного спорту відбулися два старту в супергіганті.

У жіночих змаганнях перемогу здобулаСофія Годж. Італійка, яка днем раніше стала другою з швидкісному спуску, подолала дистанцію 1:07.92. Це на 0.32 секунди швидше, ніж стала другою Вікторія Ребенсбург. Американка Ліндсі Вонн, днем раніше виграла даунхіл, в супергіганті замкнула трійку (+0.53 секунди).

Тіна Вайратер з Ліхтенштейну посіла лише шосте місце, поступившись Годжа 1.08 секунди. Однак це не завадило їй другий рік поспіль взяти «Малий кришталевий глобус» в супергіганті. За підсумками 9-ти стартів Вайратер заробила 461 очко, здобувши при цьому дві перемоги і ще тричі потрапивши на п'єдестал. Друге місце посіла швейцарка Лара Гут(375 очок), третє – віце-чемпіонка Олімпіади-2018 Ганна Файтз Австрії (339).

Нагадаємо, що в загальному заліку Кубка світу дострокову перемогу забезпечила собі Мікаела Шиффрин, яка на старт супегиганта не виходила.

Фінал Кубка світу 2017/18 в Оре. Супергігант. Жінки

Чоловічі змагання в Оре виграв австрієцьВінсент Крихмайр. І якщо вдень раніше в швидкісному спуску австрієць розділив перше місце з співвітчизником Маттіасом Майєром, то цього разу він переміг одноосібно. Його результат – 49:43. Всього 4 сотих йому програв італієць Крістоф Иннерхофер, який став другим. На третій сходинці п'єдесталу розташувалися відразу два спортсмени – німець Томас Дрессен і норвежецьАксель Лунд Свіндаль(+0.08 секунди).

Хьетиль Янсрудне дістався до подіуму, зайнявши шосте місце (+0.19 секунди). При цьому норвежець став володарем Кубка світу в цій дисципліні, забезпечивши собі цей трофей ще минулого тижня у рідному Квитфьеле.

Фінал Кубка світу 2017/18 в Оре. Супергігант. Чоловіки

У п'ятницю в програмі фіналу Кубка світу в Оре значиться один старт – командний турнір. А в уїк-енд сезон завершиться змаганнями у технічних видах – гігантському і спеціальному слаломі.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта