Марсель Хиршер гарантував собі сьомий у кар'єрі «Великий кришталевий глобус»

Опубликованно 09.04.2018 04:40

Марсель Хиршер / Getty Images

Марсель Хиршерзабезпечив собі дострокову перемогу в загальному заліку гірськолижного Кубка світу 2017/18. Австрієць став недосяжним для суперником після супергіганта на фіналі Кубка світу в Оре.

Сам Хиршер не став пропускати цей старт. Хоч він і не входить до топ-25 рейтингу в цій дисципліні, але скористався правом заявитися згідно з «правилом 500 очок» (спортсмени, які мають 500 очок і більш в загальному заліку, мають право стартувати в будь-яких змаганнях фіналу Кубка світу). А от найближчий переслідувач австрійці норвежця Хенрік Крістофферсен пропускав супергігант, що зробило Хиршера недосяжним ще до початку змагань.

У «супере» Марсель замкнув топ-10 і заробив 26 очок. У загальному заліку він має 1520 пунктів. За два старту до фінішу він випереджає Кристофферсена на 315 очок.Аксель Лунд Свіндаль, що йде на третьому місці, заробив 886 балів.

Загальний залік Кубка світу 2017/18

Нинішній «Великий кришталевий глобус стане для Хиршера вже сьомим у кар'єрі. Він незмінно ставав першим в загальному заліку Кубка світу з сезону 2011/12. Це є абсолютним рекордом для гірських лиж, так і для інших змагань під егідою FIS. Відзначимо, що в нинішньому сезоні Марсель достроково виграв ще й два «Малих глобуса» - у слаломі та слаломі-гіганті. Також в його активі два олімпійських золота Пхенчхана (комбінація і гігантський слалом). Після ігор австрієць заявив, що може в цьому році завершити кар'єру.