Форфанг здобув перемогу на останньому старті Кубка світу перед Олімпіадою

Опубликованно 09.04.2018 04:40

Йохан Андре Форфанг / FIS

Йохан Андре Форфанг здобув перемогу у другий день етапу Кубка світу в Виллингене. На трампліні «Мюленкопф», який є найпотужнішим серед великих в календарі КМ, норвежець полетів спочатку на 147.5 м, а потім на 144.5 м. В результаті 22-річний літаючий лижник з Тромсе набрав 271.4 бали і вперше в цьому сезоні піднявся на вищу сходинку п'єдесталу в індивідуальних стартах. Також відзначимо, що для Форфанга це друга вікторія у кар'єрі.

Поляк Каміль Стохпоступився норвежцю рівно два бали. Дворазовий олімпійський чемпіон з дальністю 145.5 м і 140.5 м і сумою очок 269.4 бали зайняв друге місце. Третім став співвітчизник Стоха Петро Жила– 245.1 бал (142 м, 138.5 м).

Кубок світу 2017/18. Willingen (HS-145), День 2

Зазначимо також, що Каміль Стохстав переможцем загального заліку міні-турніру «Willingen 5», в залік якого йшли п'ять стрибків – один кваліфікаційний і чотири змагальних. Польський стрибун набрав 657.8 бали. Форфанг, який став другим, заробив 650 балів за три дні, а його співвітчизник Даніель Андре Танде, виграв тут в суботу, – 633.5.

Крім того, Стох повернув собі жовту майку лідера загального заліку. Поляк зумів обійти Ріхарда Фрайтага, який у другий день змагань у Виллингене виступив невдало, зайнявши лише 28-е місце (128.0 м, 118.5 м ? 190.1 бали). Каміль має 863 очки, а його німецький суперник – 820. Ще один стрибун з Німеччини Андреас Веллингерзамикає топ-3 – 736 очок.

Нагадаємо, що змагання в Виллингене стали заключними перед Олімпійськими іграми в Пхенчхані. Вже 8 лютого літаючі лижники проведуть кваліфікацію на нормальному трампліні, а 10 лютого розіграють перший комплект медалей.