Веллингер у другій спробі вирвав золото Олімпійських ігор в Пхенчхані

Опубликованно 13.04.2018 02:35

Андреас Веллингер / Getty Images

Німець Андреас Веллингервиграв золото олімпійських ігор в Пхенчхані у стрибках з нормального трампліну.

За результатами двох спроб 22-річний атлет набрав 259.3 очки. У першій спробі Веллингер записав у свій актив 129.9 пункту, зайнявши четвертої місце, а в другій – 134.4 очки, очоливши турнірну таблицю.

Срібним призером став норвежець Роберт Йоханссонз підсумковим результатом 249.7, а бронза дісталася словенцу Петеру Превцу, набрав 234.3.

Зазначимо, що Веллингер також був переможцем кваліфікації на Олімпійських іграх в Південній Кореї.

Для німецького спортсмена золото Ігор став другим у кар'єрі. До цього німець взяв медаль вищої проби в Сочі в 2014 році, але в командному заліку на великому трампліні.