Дроздов: «Хімік» – непростий суперник, хоча у них сильно змінився склад»


Опубликованно 14.04.2018 04:25

Дроздов: «Хімік» – непростий суперник, хоча у них сильно змінився склад»

Дроздов – про матчі з «Хіміком» і БИПой / budivelnyk.ua

Форвард «Будівельника» Артур Дроздовзаявив, що його команда налаштовується на матч проти «Хіміка» в Суперлізі і тільки після нього буде думати про поєдинок з БИПой. Слова капітана наводить офіційний сайт киян:

«Хімік» - нелегкий суперник, незважаючи на те, що його склад змінився в порівнянні з минулим сезоном. У Південному між нами була нервова гра. У Києві це може бути той же, тому ми серйозно готуємося.

Якщо ви підходите до гри з такими думками - зручним, незручним супротивником, то ви можете заплатити за неї. Тому що вчора це було зручно, і сьогодні чогось не так. Скільки років я граю в баскетбол і кожен раз дивуюся з якоїсь причини. Буде максимальна концентрація, настрій для важкої роботи, а там, і буде сформована гра. У жодному випадку у нас не може бути самовпевненого настрою і розмов, що вони зручні для нас. Схоже, що вони не такі сильні за складом, як у минулому році. Але, тим не менш, з «Хіміком», ви ніяк не можете розслабитися.

Це помилковий підхід. Треба йти від матчу до матчу. Ми починаємо матчем з «Хіміком» і вся увага зараз йому. Хоча обидва матчі для нас будуть складними. До того ж грати через день. У БИПы зараз новий тренер (Вадима Пудзирея замінив Олег Юшкін). Вони виграли в Кубку, пройшли у чвертьфінал, діяли на куражі. Зміна тренера завжди позитивно впливає на командний дух. Так і БІПА зараз однозначно знаходиться на командному підйомі. Отже, йдемо від матчу до матчу. Починаємо з Південним, налаштовуємося на них, а далі вже будемо готуватися до протистояння з одеситами. Думаю, це теж буде непростий поєдинок. Ми, до того ж, програли в Одесі, у них хороший склад і буде непросто. Дивитися, аналізувати, пристосовуватися, розбирати одеситів будемо 21 грудня, після «Хіміка».

Нагадаємо, захисник «Будівельника» став кращим гравцем тижня в Суперлізі.

Читайте також:Категория: Баскетбол