Харлан: «Дуже хотілося, але виграти всю серію Гран-прі не вдасться – третій турнір у Москві»


Опубликованно 14.04.2018 10:55

Харлан: «Дуже хотілося, але виграти всю серію Гран-прі не вдасться – третій турнір у Москві»

Ольга Харлан / XSPORT

Олімпійська чемпіонка та п'ятиразова чемпіонка світу українська шаблістка Ольга Харланповернулася в Україну після перемоги на другому в сезоні Гран-прі.

Зоряна фехтувальниця після тріумфу в мексиканському Канкуні оформила переможний дубль, здобувши перемогу на Гран-прі Сеула, де у фіналі взяла реванш за нещодавню поразку на етапі Кубка світу в Афінах у румунки Бьянкі Піску.

В інтерв'ю XSPORTХарлан, яка в рамках щорічної церемонії «Герої спортивного року-2017» номінована на звання найкращої спортсменки року, розповіла про свою перемогу в Кореї.

Про перемогу на Гран-прі Seoul

«Звичайно, завжди приємно перемагати. Мені дуже хотілося перемогти саме на цьому турнірі, адже це один з етапів серії Гран-прі. У двох я вже перемогла, а на третій ми, на жаль, не поїдемо, тому що він буде проводитися в Москві. Тому не вдасться мені спробувати виграти цілу серію, хоча дуже хотілося. Звичайно, я рада, хоча поки аналіз боїв ще не проводила. Є і позитивні, і негативні емоції, так як я робила багато помилок».

«У Мексиці було складніше, тому що це Канкун і туди люди приїжджають відпочивати. Ми фехтували в готелі і розумієш, що люди на пляжі в ста метрах від тебе, а ти фехтуешь в жаркому костюмі і проводиш в залі цілий день. Але при цьому знаєш, що коли закінчиш свою роботу, знову підеш на пляж. У Кореї була складність в тому, що ми фехтували разом з шаблістами в один день. Розклад був такий, що в мене перший бій був в 9 годин ранку, а наступний бій через 4 години і в підсумку я проводила в залі за 13 годин».

«Вона досить сильна суперниця. Буквально два тижні тому в Афінах я програла їй за вихід у фінал. Вона неприємний боєць, вона грає і хитра. Я для себе завжди залишаю замітки, над чим мені треба працювати і як фехтувати з суперницею в наступний раз. І ось доля звела мене з Б'янкі знову і початок бою було не дуже - я програвала першу половину».

«Ми стільки років їздили на «Московську шаблю» - це традиційний турнір, на якому я стільки разів перемагала і в цьому році у мене була можливість виграти Гран-прі. Але тепер у мене такої можливості немає. Я вважаю, що нам, навпаки, треба туди їздити і доводити, що ми кращі, як я робила в минулі роки. Але було прийнято рішення, до якого ми повинні прислухатися».

«Всі номінанти завжди чекають церемонію. Ось зараз я з літака, а завтра я одягну гарне плаття і буду добре виглядати - не як зараз. Я хочу піднятися на сцену і виграти цю нагороду ще один раз».

Читайте також:Категория: Летние виды спорта