Він просто водить всіх за ніс. Чому Мейвезер не перейде в UFC


Опубликованно 15.04.2018 01:05

Він просто водить всіх за ніс. Чому Мейвезер не перейде в UFC

Мейвезер анонсував перехід в ММА / Hardys Closet

Флойд Мейвезер після кількох кроків в октагоні знову запалив заголовки всіх видань світу. Непереможний боксер гарненько подражнив людей можливістю поєдинку в UFC. Ну а Конор Макгрегор, як і інші бійці ММА, відразу ж відчув запах доларових банкнот в повітрі і можливість зустрітися з Money Мейвезером.

Всі кажуть про це. Звичайні вболівальники єдиноборств засмічують соціальні мережі своїми думками про реальність поєдинку, поки думають експерти глумляться над можливістю такого бою.

Є одна річ: Флойд Мейвезерпросто знущається над усіма. Якщо ви занадто дурні, щоб усвідомити це, то вам повинно бути соромно.

Я знаю, ніхто не вірив у те, що поєдинок Мейвезер – Макгергор відбудеться. Так адже? Але це зовсім інша історія.

Бачте, Флойд Мейвезер– це людина, який виграв всі і не пішов би на ризик на цьому етапі кар'єри. Тоді майже 41-річний боксер повернувся після завершення кар'єри», щоб зустрітися з Конором Макгрегором. Але цей бій був для нього лише самим легким способом заробити.

100 мільйонів доларів за те, що ти зустрінешся проти бійця UFC з рекордом в боксі 0-0. Що може бути легше? При цьому, у чемпіона UFC немає ні єдиного шансу перемогти Мейвезера в його стихії. Хто може засуджувати Флойда за те, що він погодився добре заробити, округлити свій рекорд до 50-0 і не переживати за те, що суперник зуміє хоч щось показати в ринзі?

Мейвезер не дав шансів Макгрегору в боксерському поєдинку / Boston Herald

Так, є можливість, що власники UFC – компанія WME-IMG кине схожий мішок доларів до ніг Мейвезера. Але Флойдзнає, наскільки жорстким був UFC у 2017 році. Рівень божевілля досягне максимуму, якщо він зважиться привернути увагу до ММА так, як до цього Магрегор зробив з «помираючим» спортом – боксом.

Як Мейвезер може відмовитися від чека в 100 мільйонів доларів? Що ж, вірите ви в це чи ні, але для нього честь важливіше грошей. Це може показати його дурним на перший погляд, але потрібно зрозуміти, що Мейвезер гребе гроші не в останню чергу через його бездоганного рекорду. Він перемагає, скільки живе і не захоче ставити себе в положення, коли поразка неминуча.

Це дивно, як Мейвезер зумів уникнути поразки в світі боксу, де судді часом приймають дивні рішення. Але Флойд йшов від них так само майстерно, як і від ударів суперників у ринзі. Тим не менш, факт, що Мейвезер непереможний – це не просто випадковість. Це його феномен. Він став найбільш високооплачуваним спортсменом, з-за бездоганною різниці перемог і поразок.

Чому він повинен ризикувати всім цим і виходити в октагон? Він допоможе UFC більше, ніж самому собі. Звичайно ж, Флойд запрацює космічну суму грошей. Але заробіток UFC і імпульс для розвитку ММА буде в рази більше, ніж особиста вигода Мейвезера. Також Макгрегор отримає можливість відплатити Флойдуза поразку технічним нокаутом у 10-му раунді.

«Якщо це просто прийом, і Мейвезер не скористається цим шансом, то він буде мучити його до кінця його днів. Коли я сказав, що вийду з ним в ринг, то зробив це. Тепер його час».

Так в одному зі своїх інтерв'ю заявив Конор Макгрегор. Але це не зовсім так.

Рефері зупинив бій у десятому раунді / by Ethan Miller/Getty Images

Насправді, Мейвезер просто дав ірландцю можливість заробити таку купу грошей, яку він би ніколи не побачив в UFC. Для цього потрібно було просто вийти в ринг. Статус Мейвезера затьмарює авторитет всіх бійців, як боксу, так і ММА.

Його витівка – це просто ще один спосіб залишатися на слуху. Будьте впевнені, що під час наступного вечора боксу Mayweather Promotionsвийде «ексклюзивне інтерв'ю», де Мейвезер буде говорити про своєму майбутньому. Люди будуть дивитися поєдинки тільки заради того, щоб почути, що їм скаже Флойд. Це допоможе його компанії, тому що вони знаходяться на межі зникнення з-за низької кількості переглядів. Так що не варто дивуватися, якщо Мейвезер продовжить розмови про перехід у ММА і буде розкидатися фразами, типу: «ти ніколи не знаєш, що може статися», «за правильні гроші все можливо» і т. д.

Так, це найбільша жарт в історії боксу. На неї могли повестися тільки хардкорні любителі боксу. Після поєдинку Магрегор – Мейвезерлюди вирішили, що в цьому світі немає нічого неможливого, і, що Флойд піде на все, якщо йому запропонують достатньо. Але Мейвезер – розважливий бізнесмен, який не буде робити нічого в короткий термін. Все має свій ефект, який виходить за рамки чисто спортивного сприйняття. Ризик – це чи не найважливіша річ. Мейвезер пишається тим, що під час всієї своєї боксерської кар'єри отримав мінімальний шкоди. Так чому він повинен підставляти себе саме зараз?

Так що нехай люди продовжать з цікавістю обговорювати цей бій, а в цей час Мейвезер буде сидіти і глумитися над ними. Хто знає, може, він хоче довести ціну до того рівня, коли ніхто не зможе перед нею встояти? Але це малоймовірно. Хоча, якщо Мейвезер стане власником UFC...

Читайте також:Категория: Бокс и ММА