Українці в єврокубках. Чудова гра Фесенко не врятувала «Авелліно» від поразки

Опубликованно 15.04.2018 03:00

Кирило Фесенко / basketballcl.com

Капітан збірної України Кирило Фесенковідіграв 28 хвилин на матч Ліги чемпіонів, в якому його «Авелліно» на домашньому паркеті грав проти французького «Нантерра». Італійська команда нашого бигмэна програла з рахунком 102:106, а Фесенко за 28 хвилин на паркеті відзначився 28 очками (8/10 двоочковим, 12/16 штрафних), 11 підбираннями (4 в атаці), 2 передачами та 3 блок-шотами при 3 втратах і 3 фолах. Рейтинг ефективності українця склав 35 балів.

Литовський «Ювентус» українського форварда Максима Корнієнкана домашньому паркеті поступився турецькому «Каршияке» (76:82). За 13 хвилин гравець збірної України відзначився 4 очками (2/4 двоочковим, 0/3 триочкових), 2 підбираннями (1 в атаці) та 1 передачею.

Бигмэн збірної України Ігор Зайцевтакож не врятував свій клуб від домашньої поразки в Лізі чемпіонів. Польська «Роса Радом» поступилася вдома «Эстудиантесу» з рахунком 77:84, а український легіонер, вийшовши в старті, відзначився 8 очками (1/2 двоочковим, 2/4 триочкових) та 5 підбираннями в захисті при 1 фолі і 3 втрати.

Таким чином, в активі «Авелліно» залишилося 4 перемоги в 9 матчах – команда Фесенко займає 4 місце в групі. «Ювентус» йде на останньому 8-му місці з 2 перемогами, як і «Роса Радом», що замикає турнірну таблицю у своїй групі з однією перемогою.

Нагадаємо, також свої матчі в рамках 9-го туру Ліги чемпіонів провели Сергій Гладир і Денис Яковлєв.