Усик: Розумію, що люди очікували від мене іншого боксу з Бриедисом


Опубликованно 15.04.2018 03:40

Усик: Розумію, що люди очікували від мене іншого боксу з Бриедисом

Український боксер Олександр Усик визнав, що допустив ряд помилок в бою проти латвійця Майриса Бриедиса. Про це Усик заявив в інтерв'ю Максиму Шиліній в рамках спецпроекту "Спорт.Інтерв'ю.112".

Після сутички з Майрисом багато журналісти написали, що перемога Усика була не такою переконливою, як того очікували.

"З тим, що я допустив якісь помилки в бою, природно, я згоден. Всі помиляються, але головне зробити висновки, роботу над помилками. Те, що експерти боксу або ще якісь інші люди очікували від мене трохи інший бокс, це теж я розумію, але я боксую в рингу і буду приймати рішення, який бокс я буду показувати, припустимо, сьогодні. В той момент, коли я був у рингу з Майрисом, саме цей бокс був ближче на той момент, от мені так треба було зробити. Я іноді не можу знайти для себе відповідь, чому я це роблю, але через якийсь час до мене приходить розуміння – тому що ось так", - сказав Усик.

Він також зазначив, що бій в запису дивився тільки один раз: "Ще такого детального перегляду не було. Припустимо, з тренером, щоб сісти в розгорнутому вигляді подивитися, записати всі помилки, які були допущені".

Також Усик спростував інформацію, що за перемогу над Бриедисом отримав 1,6 млн євро.

"Дуже б хотілося, звичайно, отримати стільки, але це неправдива інформація", - зазначив український чемпіон.

Нагадаємо, тиждень тому Усик переміг латвійця Майриса Бриедиса у важкому поєдинку за очками і вийшов у фінал Світової суперсерії, де зустрінеться з росіянином Муратом Гассиевым. Бій пройде в Саудівській Аравії в травні цього року, на кону 5 поясів у важкій вазі і 10 млн дол.

Повне інтерв'ю з Олександром Усиком читайте ТУТ.Категория: Новости