ФЛАУ одноголосно висловила довіру президенту організації Гоцулу


Опубликованно 15.04.2018 04:00

ФЛАУ одноголосно висловила довіру президенту організації Гоцулу

Ігор Гоцул отримав підтримку але Конференції ФЛАУ

На засіданні Конференції ФЛАУ одноголосно було затверджено рішення про довіру президенту організації Ігору Гоцулу. Про це повідомляє офіційний сайт ФЛАУ.

24 березня в Києві пройшло засідання Конференції ФЛАУ, делегати якої у присутності Ігоря Гоцула висловили йому одностайну підтримку, а також заявили про неприпустимість зовнішнього втручання у справи ФЛАУ, в тому числі і з боку державних органів і посадових осіб.

Крім цього, на Конференції склали текст звернення щодо необхідності захисту легкої атлетики від будь-яких посягань, утисків і спроб приниження її значущості в Україні. Таким чином, ФЛАУ хоче попросити у державних органів та ЗМІ захисту честі організації.

Зазначимо, що скандал навколо ФЛАУ був пов'язаний з тим, що збірна України поїхала на чемпіонат світу в приміщенні в екіпіровці чорного кольору, без національної символіки. Спочатку форму збірної надало «Укрспортзабезпечення», але після того, як організація отримала екіпіровку, виявилося, що вона не відповідає нормам. В результаті, ФЛАУ в терміновому порядку підписала контракт з фірмою ASICS.

Нагадаємо, в середині березня виконком ФЛАУ прийняв рішення дискваліфікувати Олесю Повх та Ольгу Земляк.

Читайте також:Категория: Летние виды спорта