Нікішин: «Не чекав від себе таких результатів на старті сезону»


Опубликованно 15.04.2018 10:50

Нікішин: «Не чекав від себе таких результатів на старті сезону»

Богдан Нікішин / Фото - facebook

Український шпажист Богдан Нікішин в інтерв'ю XSPORTзізнався, що не очікував від себе таких вдалих виступів на старті 2018 року, а також повідомив про намір завоювати ліцензію на Олімпійські ігри-2020, які можуть стати четвертими в його кар'єрі.

«Не чекав від себе таких результатів на старті сезону. У міжсезоння у мене була травма, яку я лікував, у зв'язку з чим моя участь на етапі Кубка світу в Берні було під питанням. Відчував себе більш-менш, лікарі дозволили брати участь в змаганнях, на яких я зайняв друге місце. Відразу ж з'явилися сили, відчув, що навіть після травми можу показувати високі результати і це надихнуло.

Цілі вийти на перше місце в світовому рейтингу я не ставлю, проте все реально, чому немає. Завдання на чемпіонати Європи та світу – вийти на пік форми і постаратися показати максимальний результат.

Звичайно, я буду намагатися потрапити на Олімпіаду-2020. У наступному сезоні починається відбір. Будемо боротися. Якщо все вийде, то я дуже хочу по максимуму виступити на Олімпійських іграх».

Нагадаємо, у цьому сезоні, крім срібної медалі в Берні, Нікішин також завоював золото на етапі Кубка світу в канадському Ванкувері. Читайте також:Категория: Летние виды спорта