"Реал" - "Барселона": Відео голів матчу

Опубликованно 15.04.2018 13:00

У чемпіонаті Іспанії пройшло головне футбольне протистояння - матч мадридського "Реала" та "Барселони".

"Реал" - "Барселона" 0-3Гол: Суарес, 54, Мессі, 64, Відаль, 90+3"Реал": Навас, Марсело, Рамос, Варан, Карвахаль, Каземіро (Асенсио, 73), Кроос, Модріч, Ковачич (Бейл, 73), Роналду, Бензема (Начо, 66)"Барселона": тер Штеген, Альба, Піке, Вермален, Роберто (Відаль, 90+2), Бускетс, Ракітіч, Іньєста (Семеду, 77), Пауліна (Андре-Гомеш, 84), Мессі, Суарес.

Підопічні Зідана активніше почали матч. Вони багато атакували і постійним високим пресингом не дозволяли нічого придумувати супернику. Під кінець першого тайму стійка зіграла за каталонців після удару головою Бензема.

А ось другий тайм вже "Барселона" диктувала умови. І практично відразу ж забила після прориву Ракітіча по центру, пасу в дотик від Роберто і точного удару Суареса. А незабаром Суарес не реалізував вихід один на один з Навас. Мессі м'яч підхопив, знову віддав Суаресу, але той в цей раз пробив у штангу. А після добивання Карвахаль рукою спробував вибити м'яч з воріт, за що отримав вилучення, а Реал - у свої ворота пенальті, який впевнено реалізував Мессі.

Забивши у ворота Наваса, Мессі побив рекорд знаменитого німця Герда Мюллера за кількістю голів за один клуб з європейських топ-чемпіонатів. Цей м'яч став для аргентинця 526-м у складі "Барселони" у всіх турнірах. На рахунку Мюллера, який захищав кольори "Баварії" з 1964 по 1979 рік, 525 голів.

Перед самим фінальним свистком на гру "Барселона" довела рахунок до розгромного. Мессі легко увійшов в штрафну справа, віддав під удар Відаля. М'яч полетів крізь захисників і з рикошетом влетів у сітку.

Додамо, що в турнірній таблиці відрив "Барселони" від "Реала" збільшилася до 14 очок.

Категория: Новости