3:2 - Шапіро (Шахов, Забулонов) - 07:17,

4:3 - Друбецкой (Максименко, Горище - бол.) - 26:32,

7:3 - Халін (Олійник, Горище - бол.) - 31:58,

9:3 - Ступницький (Колядинский) - 35:16,

9:4 - Овчинников (Шапіро) - 41:28,

9:5 - Черемнов - 54:51,

10:5 - Сиротенко (Горище) - 54:59,

Воротарі: Гурко - Гордюшин (Кожевников - з 31:58).

«Динамо»перервало двоматчеву серію невдач на своєму льоду розгромивши «Вовків». Початок матчу було відкладено, оскільки із-за поганої погоди «Вовки» спізнилися на його початок. Не встигнувши як слід налаштуватися на гру, гості вже за перші дві хвилини пропустили шайби від Ігоря Худяковаі Володимира Горища. Трохи прийшовши в себе, броварська команда відіграла один гол зусиллями Олексія Овчинникова. Тим не менш, Олександр Праведнийзнову вивів «Динамо» вперед на дві шайби, але до кінця періоду «Вовкам» вдалося відігратися - відзначилися Соломон Шапіроі Михайло Бугайов.

Другий період завершився повним фіаско для «Вовків» - динамівці відправили в їх ворота шість шайб, дві з яких – на рахунку новачків «Динамо» Артура Друбецькогоі Валерія Скребелы, які проводили перший матч за харківський клуб.

Третій період залишився за «Вовками», але визначального значення на результат матчу він вже не мав.

10:5 – «Динамо» перервало двоматчеву серію невдач і ще щільніше закріпилася на четвертому місці в турнірній таблиці УХЛ.Читайте також:

Категория: Хоккей