Жданов – про перенесення ЧЄ по боротьбі з Києва: «Це помста за бойкот змагань в Росії»


Опубликованно 16.04.2018 03:35

Жданов – про перенесення ЧЄ по боротьбі з Києва: «Це помста за бойкот змагань в Росії»

Жданов – про перенесення кадетського чемпіонату Європи з Києва / Facebook

Міністр спорту України Ігор Ждановжорстко відреагував на рішення Міжнародної федерації боротьби відібрати у Києва право приймати чемпіонат Європи серед кадетів. Про це він написаву своєму Facebook:

«Ще раз переконуюся, що гібридна агресія проти України здійснюється не тільки військовими, політичними та економічними засобами – вона постійно ведеться і на спортивному фронті.

Міністерство молоді та спорту спільно з національними федераціями систематично працює над поверненням в Україну великих міжнародних змагань. Ми вже маємо низку успішних результатів цієї роботи в 2017-18 роках. Розумію, що кожен наш крок вперед на цьому шляху – буде зустрічати заздрість і серйозну протидію з боку нашого північного сусіда.

Тому таке несподіване рішення Міжнародної федерації боротьби, де переважає потужне російське вплив, вважаю свого роду помстою України за бойкот міжнародних змагань в Росії».

Аргументами Жданова стало те, що в 2017 році Україна проводила у себе досить міжнародних змагань: чемпіонат світу з хокею в дивізіоні 1А, чемпіонат Європи зі стрибків у воду й чемпіонат Європи з боксу. Також міністр заявив, що рішення про бойкот змагань в Росії UWW не присилала ніяких претензій і попереджень. Крім цього, на засіданні Кабінету Міністрів України було дано доручення забезпечити заходи безпеки під час чемпіонату Європи серед кадетів.

Нагадаємо, збірна України не поїде на дорослий чемпіонат Європи в Росії і ризикує пропустити чемпіонат світу.

Читайте також:Категория: Летние виды спорта