Футбол: "Динамо" не вистачило досвіду міжнародних матчів, - Хацкевич


Опубликованно 17.04.2018 01:40

Футбол:

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич висловився про програну "Лаціо" матчі, який коштував киянам вильоту з Ліги Європи. Про це повідомляє канал "Футбол 1".

"У Кадара досить важка травма. Він відчув клацання заднього м'яза. Не знаю, на який період Кадар вибув, але пошкодження у нього досить серйозне. Спочатку повинен був вийти Хачеріді, але Женя сказав, що лівого центрального захисника він зіграти не зможе.

Виходячи зі складу "Лаціо", ми і припускали агресивне початок матчу зі сторони суперника. Але абсолютно згоден, що в дебюті зустрічі ми занадто низько сіли, повністю віддавши ініціативу супернику. Контргри в нас не було, виходу з оборони в атаку — теж.

Тим не менш, ми дотрималися цей натиск "Лаціо", а гол пропустили після стандартного положення. Так що говорити про якийсь острах я б не став — нам просто не вистачило досвіду міжнародних матчів. Таких поєдинків у чемпіонаті у нас дуже і дуже мало.

Рівень футболістів "Лаціо" набагато вище рівня наших футболістів. Треба це визнати. Нам не вистачило досвідчених виконавців у середині поля, в опорній зоні. З цієї причини ми провалили гру в перші хвилини матчу", - сказав Хацкевич.

Нагадаємо, матч завершився з рахунком 2:0 на користь гостей.Категория: Новости