Санкції ФХУ з Захарченка та Вариводы не знято


Опубликованно 17.04.2018 02:45

Санкції ФХУ з Захарченка та Вариводы не знято

Георгій Зубко/Фото: прес-служба ФХУ

Віце-президент Федерації хокею України (ФХУ) Георгій Зубко прокоментував рішення Міжнародної федерації (IIHF) про відсторонення від офіційних змагань двох українців – захисника Володимира Вариводыі воротаря Едуарда Захарченко. Слова функціонера наводить прес-службаФХУ:

«У наших людей є унікальна властивість – прочитавши текст, робити будь-які домисли на свій розсуд. У зв'язку з поширенням різного роду інформації про маніпуляції результатами матчів, хочу заявити наступне.

Розслідування цієї справи триває. Як наше внутрішнє, так і Міжнародної федерації хокею. На жаль, воно ще не вийшло на фінішну пряму, але істина обов'язково буде встановлена.

У зв'язку з тим, що в українських змаганнях наближається гаряча пора – плей-офф – ми не вважаємо коректним відволікати спортсменів, показання яких важливі для просування справи, від участі у змаганнях.

У нас немає сумнівів у темної сторони цієї справи, але вішати ярлики на когось до завершення всіх розглядів ми не маємо права.

Заявляю офіційно – санкції Федерації хокею України зі спортсменів Захарченко і Вариводы не знято до закінчення розслідування.

Відповідно, говорити про їх швидке повернення в національну збірну не доводиться». Нагадаємо, що ФХУ дискваліфікувала Вариводу і Захарченко за спробу забезпечити фіксований результат у матчі чемпіонату світу між Україною та Кореєю, після чого хокеїсти отримали заборону на участь у будь-яких офіційних змаганнях. Відео інтерв'ю Георгія Зубко телеканалу XSPORT:Читайте також:Категория: Хоккей