«Донбас» відігрався з 0:2 і в черговий раз переміг «Кременчук»

«Кременчук» -«Донбас» 2:5 (2:3, 0:1, 0:1)

1:0 – Чернишенко (Алексанян-Петрович, Красильников) – 01:52,

2:1 – Кузьмик(Лялька, Коренчук) – 06:19,

2:3 – Матвієнко (Кузьмик, Денискін – бол.) – 18:25,

2:4 – Кузьмик (Коренчук) – 30:15,

2:5 – Коренчук (Кузьмик, Влад) – 46:17,

Воротарі:Петленко (Власенко – 08:16) – Дяченко.

Центральний матч ігрового дня в чемпіонаті Української хокейної ліги пройшов у Броварах, де «Кременчук»приймав «Донбас».

Поєдинок стартував з активних атак господарів, і вже на другій хвилині Дмитро Чернишенковідкрив рахунок у матчі. Ще через 30 секунд шайбу у ворота Богдана Дяченко відправив Антон Бойків, збільшивши перевагу «городян» – 2:0.

Але ворота Микити Петленконедовго залишалися недоторканими – на шостій хвилині форвард «Донбасу» Сергій Кузьмикточним кидком одну шайбу відквитав. А в середині першого періоду Ярославу Свищевуу швидкій контратаці вдалося зрівняти рахунок – 2:2!

Дуже невдало для номінальних господарів майданчика завершилося їх перше в поєдинку меншість. Захисник донеччан Філіп Матвієнкопід завісу першої двадцятихвилинки скористався чисельною перевагою своєї команди і вивів «Донбас» вперед – 3:2. Перша половина другої двадцятихвилинки пройшла без закинутих шайб, але на екваторі поєдинку Сергій Кузьмик з передачі Іллі Коренчукаоформив дубль і подвоїв перевагу «Донбасу» – 4:2.

На початку заключного періоду «городяни» спробували повернутися в гру, але Богдан Дяченконеодноразово рятував свою команду. Ну а трохи пізніше Ілля Коренчук закинув останню в цьому матчі шайбу і остаточно вбив інтригу. 5:2 на користь «Донбасу», який здобув свою 26-ту перемогу поспіль зі старту чемпіонату ВХЛ і знаходиться в кроці від повторення клубного рекорду.

Свій наступний матч донеччани зіграють 12 січня в Дружківці проти «Вовків». Номінальними господарями цієї гри будуть броварчани. «Кременчуку» днем пізніше чекає битва з «Білим Барсом» у Броварах.