Радивилів: «Для команди вільні вправи і поперечину зроблю без проблем»


Опубликованно 17.04.2018 03:20

Радивилів: «Для команди вільні вправи і поперечину зроблю без проблем»

Ігор Радівілов / XSPORT

Ігор Радівіловотримав статуетку кращому спортсмену березня за версією НОК. Гімнаст був відзначений за свої успішні виступи на етапі Кубка світу в Досі, де він завоював дві золоті нагороди. В інтерв'ю XSPORT.ua бронзовий призер Олімпійських ігор-2012 розповів про атмосферу змагань на арені, де цього року відбудеться чемпіонат світу:

«Досі я другий раз на Кубку світу виступав. Там дуже хороша організація. Я не знаю, як це все буде на чемпіонаті світу, тому що різниця не сказати, щоб колосальна, але вона буде. Що стосується глядачів, то дуже приємно там виступати, спортсменів з будь-яких країн підтримують. З цим проблем немає. Єдине звичайно, там дуже жаркий клімат. ЧС буде звичайно в жовтні. Але ось зараз я там був, температура трималася 32-34 градуси. Після ?5-10 наших трохи голову тисне. Але три дні – це нормальна адаптація. І великий плюс – те, що час не відрізняється від нашого.

На кільцях і на опорному стрибку я входжу до числа тих спортсменів, які показують високі результати. На вільних вправах на коні і на брусах є інші люди, які домінують. Я там нікому не буду цікавий. Що стосується мене, то для команди ті ж вільні і поперечину я зроблю без проблем. Це мені не завдає ні шкоди, ні суперусталости. Але якщо говорити про потенціал додати і боротися за медалі на вільних вправах, те дуже багато людей охочих, тому надто складно. Треба було про це думати п'ять років тому. Я працюю над своїми снарядами, а команді допоможу всіма силами».

Нагадаємо, що разом з Ігорем Радивиловым свою нагороду отримала Ірина Варвинець. Біатлоністка стала лучщей за версією НОК в січні.Читайте також:Категория: Летние виды спорта