Тренер «Хіміка»: «Очікування протистояння з «Палмбергом» лоскоче нерви»


Опубликованно 17.04.2018 03:20

Тренер «Хіміка»: «Очікування протистояння з «Палмбергом» лоскоче нерви»

Андрій Романович / Прес-служба ВК "Хімік"

Головний тренер «Хіміка» Андрій Романович, що майбутній суперник його команди по 1/8 фіналу Кубка ЕКВ німецький «Палмберг» є фаворитом протистояння. Слова наставника наводить офіційний сайт южненського клубу.

Підготовка пройшла в робочому режимі, ми використовували і матчі минулого туру чемпіонату України у Вінниці для того, щоб тримати команду в тонусі. Також готувалися фізично і тактично.

Як я вже говорив в одному з інтерв'ю, «Палмберг» - дуже серйозна команда, яка буде екзаменувати нас на якість індивідуальних і командних дій.

На що, перш за все, звернули увагу гравців при підготовці?

У першу чергу ми звернули увагу на те, що в команді рівноцінний підбір гравців, практично у всіх лініях вона укомплектована так, що небезпека може виходити від будь-волейболістки. І від перших темпів, і від доигровщиц, і, особливо, від діагональної Луїзи Ліппман, яка є кращим снайпером команди. Ці нюанси ми відпрацьовували, намагаючись врахувати всі дрібниці. Наскільки це у нас вийшло – покаже гра.

«Хімік» у міжсезоння омолодився, суперник же досвідчена команда, в якій сім легіонерів і чотири гравця збірної Німеччини, які брали участь у нещодавньому чемпіонаті Європи. Чим ми можемо компенсувати брак досвіду?

Високою самовіддачею, високою якістю командних дій. Думаю, що волейболістки розуміють, що від того, як вони будуть допомагати один одному, і буде залежати успіх команди.

Чи зможе, на ваш погляд, команда витримати той психологічний прес, який напевно буде в гостьовому матчі?

Тут складно щось прогнозувати. Більшість гравців «Хіміка», які вийдуть на майданчик, з волейболістками такого класу ще не зустрічалися в клубних змаганнях. Тим не менш, всі гравці команди налаштовані показати те, що вони вміють на сьогоднішній день, і показати це з повною віддачею, боротися за кожен квадратний сантиметр майданчики.

Зрозуміло, що в ролі фаворита виступає німецька команда. Яке перебуває у незвичній ролі андердога?

Чесно кажучи, навіть не замислювався над цим. Майбутнє суперництво приємно лоскоче нерви і хочеться вже швидше вийти на майданчик і спробувати свої сили у грі з цим опонентом – і гравцям зокрема, і команді в цілому.

Що стане, на ваш погляд, найбільш важливим у досягненні перемоги?

На такому рівні кожна деталь – це складова успіху. По-перше, індивідуальна майстерність, по-друге, командні дії, і звичайно, 100%-я віддача.

Що стосується тактичних моментів. «Палмберг» дуже серйозно підготовлений в плані прийому, особливо це показали єврокубкові матчі з французьким «Ле-Канне», де волейболістки німецької команди показали дуже високий рівень у цьому елементі. Наскільки вдасться вибити суперника з прийому, настільки вдасться зруйнувати його комбінаційну гру. І це стане одним із секретів успіху.

Перший матч між «Хіміком» і Палмбергом» відбудеться 25 січня в Німеччині. Цікаво, що команди вже зустрічалися між собою в сезоні 2015/2016 і тоді сильнішим виявився клуб з Шверін (0:3 – в Південному, 1:3 – в Шверині).

Нагадаємо, в 1/16 фіналу Кубка ЕКВ «Хімік» впевнено розібрався зі швейцарським «Франше-Монтаньє». Читайте також:Категория: Летние виды спорта