Серва виграла скі-крос на Олімпійських іграх

Опубликованно 17.04.2018 04:15

Серва виграла золото в скі-кросі / by Ryan Pierse/Getty Images

Канадська фрістайлістка Келсі Сервавиграла золото в скі-кросі на Олімпійських іграх-2018.

Серва незмінно приходила першою до фінішу в 1/8 фіналу і в чвертьфіналі. У півфіналі канадка поступилася своїй співвітчизниці Бріттані Фелан, але у великому фіналі зуміла взяти реванш і золото. Таким чином, Серва здобула свою другу медаль Олімпійських ігор в кар'єрі, після срібла в Сочі.

Також перемога Серви означає, що представниці Канади постійно виграють скі-крос на Олімпійських іграх з моменту його включення в змагальну програму в 2010 році. У Вануквере це вдалося Ешлі Макайвор, а в Сочі першою стала Маріель Томпсон.

Друге місце в скі-кросі дісталося іншій канадці Бріттані Фелан, яка на Іграх в Сочі виступала в гірськолижному слаломі і стала 15-ю. Третє місце посіла швейцарка Фанні Сміт. Таким чином, призеру трьох останніх чемпіонатів світу вдалося з третьої спроби завоювати медаль Олімпіади.

Нагадаємо, перемогу в чоловічому скі-кросі також здобув представник збірної Канади – Бреді Леман.