Йорин тер Морс завоювала п'яте голландське золото в ковзанах на Іграх-2018

Опубликованно 20.04.2018 03:25

Йорин Тер Морс / Getty Images

Ковзанярка Йорин тер Морсзавоювала золото Олімпіади-2018 на дистанції 1000 метрів. Голландка, яка стартувала в 12-му забігу, показала результат 1:13.56, встановивши новий олімпійський рекорд.

Для тер Морс це вже третя медаль найвищої проби на Іграх. У Сочі вона стала чемпіонкою у командному переслідування, а також виграла 1500-метрівку. При цьому у внутрішньому відборі на Олімпіаду Йорин не змогла завоювати місце в збірній на цій дистанції.

Також відзначимо, що тер Морс продовжила голландське домінування в ковзанярському спорті в Пхенчхані. Представники Нідерландів взяли 5 золотих нагород у п'яти дисциплінах.

Срібло і бронзу на дистанції 1000 метрів завоювали японки – світова рекордсменка Нао Кодайра і Міхо Такагівідповідно. Причому обидві ці спортсменки стартували після тер Морс і першу частину дистанції проходили з випередженням її графіка. Однак на фініші програли: Кодайра 0.26 секунди, а Такагі – 0.42 секунди.

Нагадаємо, що у жінок на дистанції 1500 метрів перемогла Ірен Вюст, на 3000 метрів виграла Карлін Ахтеректе. У чоловіків Свен Крамер став кращим на 5000 метрів, а К'єлд Нейс – на 1500 метрів.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта