Other. Підсумки Strawberry Fields Cup 2017

Опубликованно 20.04.2018 03:30

Читайте також: Киберфутболист ФК «Динамо» Київ, Віталій «Labotryas» Муха, підвів підсумки благодійного чемпіонату з FIFA 18, де українцю вдалося посісти другу сходинку. Гравець розповів про організацію змагання, своїх суперників і поділився враженнями від формату проведення. Щодо організації турніру і сопрениках: У Литві пройшов вже другий благодійний турнір Strawberry Fields Cup 2017. У цьому турнірі беруть участь гравці, що представляють футбольні клуби. Список учасників був досить вражаючий: Аякс, Валенсія, Динамо Київ, Локомотив Москва, Манчестер Сіті, Рома. Від Манчестер Сіті на турнір приїхав непрофесійний гравець у FIFA, тому серйозно його як суперника розглядати не можна було. А вісь представники інших команд дуже серйозні хлопці. Окремо на кожному зупинятися не буду, досить сказати, що всі учасники – неодноразові переможці національних та міжнародних турнірів. Турнір був у звичному для мене режимі Ultimate team, дуже хотілося показати свій максимум. Окреме дякую організаторам за правильну організацію грального місця. Серед всіх оффлайн-турнірів, в яких я брав участь, у Вільнюсі були найкомфортніші умови. Тут можна було зосередитися тільки на своїй грі, а не думати про якісь сторонні чинники (поганий відгук, неякісний монітор, тощо)

Про формат проведення: Турнір проходив за системою група+плей-офф. З шести команд чотири виходили в плей-офф. У першому турі групового етапу я грав проти кіберфутболіста Аякса. У цілому був рівний матч та закономірним результатом була б нічия. Альо мені вдалося вирвати на останній хвилині перемогу. 3-2 та дуже важливі 3 очки на старті турніру. У іншому турі у схожому матчі обіграв гравця Валенсії (3-2). Так само переможний гол на останніх хвилинах. Третій матч – проти гравця Ман Сіті. Легка перемога та вже у третьому матчі я забезпечую собі вихід у плей-офф! У четвертому турі грав проти гравця Ромі. Підсумковий рахунок 3-3. В останньому п'ятому турі грав проти представника Локомотив Москва. У цьому матчі мені трохи пощастило: при рахунку 0-0, на останній хвилині, мені вдалося забити переможний гол. 1-0. У групі я набравши 13 очок з 15 можливих, посівши перше місце. У півфіналі на мене чекав гравець Ромі. І це було, напевно, саме напружене протистояння всього турніру. Півфінал складався з двох матчів. У першому я програв 0-3. У іншому матчі мені потрібно було вигравати у три голи. Я досить активно почав і ще в першому таймі, забивши два голи. Я продовжував атакувати, але в кожному моменті мені трохи не щастило. Вже котрий раз за цей турнір мені вдалося забити на останній хвилині. 3-0. У третьому матчі ми грали "Срібний гол". Той хто виграє перший тайм – тій у фіналі. Якщо нічия, то другий тайм до "Золотого голу", тобто хто заб'є – тієї й у фіналі. Мені швидко вдалося забити, але в кінці першого тайму суперник зрівняв рахунок. Однак буквально на самому початку іншого тайму я забивши переможний гол і вийшов у фінал.

Про гранд-фіналі: У фіналі я грав проти гравця Валенсії. Багато людей з самого початку вважали його фаворитом турніру. У групі мені вдалося виграти 3-2, але у фіналі іспанець виявився більш вдалим. Трохи прикро, що за три дні брав участь у двох фіналах, альо тільки другі місця в результаті. З іншого боку друге місце – це не так і погано. Дякую організаторам за запрошення на турнір. Я був дуже радий бути частиною цієї події"

Категория: Разный спорт