У матчі фаворитів Суперліги «Мотор» переміг ЗТР

Опубликованно 27.04.2018 02:05

Борис Пуховский («Мотор») закинув 4 м'ячі / Фото - «Вся влада»

«Мотор»втретє в поточному сезоні гандбольної Суперліги переграв головного конкурента в боротьбі за золото - ЗТР.

ЗТР (Запоріжжя) - «Мотор» (Запоріжжя) 28:33 (13:14) Суперліга. 23 березня. Запоріжжя. ДС ЗАС ЗТР: Дерев'янкін, Гачків; Тільт 6, Исанчук, Карамишев 5, Ганчев 6, Акименко 5, Константинов, Северин 1, Звездов, Стрельников, Бурзак, Артеменко 5, Щербак. Головний тренер - Віталій Нат «Мотор»: Грудку, Кірєєв; Буйненко 2, Пуховский 4, Денисов 1, Пачковскі 2, Кубатко 4, Козакевич 3, Дорощук, Бабічев 2, Сорока 3, Шельменко 4, Малашинскас 4, Шинкель 4, Целіщев, Тютюнник. Головний тренер - Патрік Ромбел Семиметрові 1/1 — 3/3 Штрафний час: 2 – 6

Команда Патріка Ромбеля в середині першого тайму матчу на арені ЗАС вела в рахунку 11:5, але суперник, налагодивши гру в обороні і заручившись підтримкою воротаря Бориса Крючкова,кинувся в погоню. До кінця тайму перевага «Мотора» скоротилося до мінімуму 14:13, а після перерви ЗТР вдалося зрівняти рахунок - 18:18.

У складний момент «Мотор» зберіг холоднокровність. Сейви Геннадія Грудкидодали впевненості в нападі значно збільшився відсоток результативних атак, а значить, ЗТР позбувся своєї головної зброї - швидких контратак. В черговий раз зіграла свою роль і більш довга лава запасних «Мотора». Якщо в команді Ромбела забивали 11 осіб, то за ЗТР голами відзначилися лише 6 виконавців. «Мотор» виграв 33:28, а найрезультативнішими в його складі стали Пуховский, Шельменко, Кубатко, Шинкель і Малашинскас- у всіх по 4 голи. У команді Віталія Ната по 6 разів відзначилися Тільт і Ганчев.

«Мотор» з початку чемпіонату не втратив жодного очка - 19 перемог у 19 матчах. У ЗТР вже три поразки і дві нічиї. До кінця чемпіонату його головні фаворити зіграють ще один раз.Нагадаємо, якщо за підсумками сезону між першою і другою командою буде 7 або менше очок різниці, тоді буде призначена фінальна серія за золото. Якщо ж різниця буде більше 7 очок, то чемпіоном стане лідер турнірної таблиці, а фінальна серія проводитися не буде.   Читайте також: