Харлан: «Пробувала фехтувати на рапірах, але на змаганнях не брала, поки»


Опубликованно 27.04.2018 02:05

Харлан: «Пробувала фехтувати на рапірах, але на змаганнях не брала, поки»

Харлан – про спроби фехтувати на рапірах / Instagram

Чотириразовий призер Олімпійських ігор Ольга Харланзаявила, що їй було приємно отримати четверту в кар'єрі статуетку кращій спортсменці року в Україні:

Це завжди хвилююче. Правда, не можу сказати, що настільки ж хвилююче, як вперше. Хоча, як кажуть, підтверджувати успіх завжди важче, ніж підніматися в гору. Взагалі, чесно зізнатися, з-за того, що ми тільки повернулися зі змагань, з-за втоми, перельоту і різниці в часі я сиділа в залі і буквально засинала.

У мене і так часу не вистачає, куди мені ще другий вид. Здоров'я не дозволяє в стількох змаганнях брати участь. До того ж ми постійно на зборах сидимо, для мене важливо тренуватися, вдосконалювати свою техніку. А для італійки, мабуть, краще тренування — це змагання.

Я пробувала фехтувати на рапірах заради інтересу. Але в змаганнях не брала, поки.

Не можу сказати, що це з-за того, що ми менше працюємо. Просто якась невдала смуга пішла. Всі травмуються незрозуміло як, і відновлення йде дуже довго. Але ми зробимо все, що від нас залежить, щоб результат став краще. Тим більше, що скоро вже треба буде починати боротьбу за олімпійську ліцензію.

Нагадаємо, Харлан заявила, що хотіла б виграти всю серію Гран-прі.

Читайте також:Категория: Летние виды спорта