Пармакоски і Полторанін стали переможцями «оброблення» на Лахтинских іграх

Опубликованно 27.04.2018 10:30

Кріста Пармакоски і Олексій Полторанін / Getty Images

На 93-х Лахтинских іграх, які проходять в рамках етапу Кубка світу 2017/18, відбулися індивідуальні гонки класичним стилем. Чоловіки бігли 15 км, а жінки 10 км

У дівчат переможницею змагань стала місцева лижницяКріста Пармакоски. Фінка подолала дистанцію за 24:37.4. Зазначимо, що для фінки, яка виборола 3 нагороди на Олімпійських іграх в Пхенчхані, це перша перемога в нинішньому сезоні.

Друге місце посіла росіянка Наталія Непряева, поступилася Пармакоски 20.9 секунди. Найтитулованіша спортсменка в історії зимових ОлімпіадМаріт Бйорген показала третій час (+26.7 секунди).

У чоловіків 15-кілометрову оброблення класикою вигравОлексій Полторанін. Казахстанець, що стартував раніше багатьох інших фаворитів, показав результат 33:11.9. На 9.1 секунди Полторанін випередив чотириразового призера Олімпійських ігор Олександра Большунова, що зайняв друге місце. Переможець 50-кілометрового мас-старту в Пхенчхані Іво Нісканенвзяв бронзу (+20.9 секунди).

Зазначимо, що на подіум не потрапили норвежці. Кращим з них став Еміль Іверсен – четверте час. Мартін Сундбю, Ніклас Дюрхаугі Йоханнес Клебо розташувалися услід за ним.

Для Полтораніна перемога в Лахті стала другою в сезоні. Раніше казахстаенец виграв мас-старт на 15 км у Валь-ді-Фьемме. А ось на Іграх-2018 Олексій виступив невдало. Будучи одним з головних фаворитів 50-кілометрового марафону, він не витримав темпу лідерів і став тільки 15-м.

У загальному заліку Кубка світу і у жінок, і у чоловіків лідирують норвежці – Хейді Угор і Йоханнес Клебо відповідно.

Наступного тижня лижники проведуть два старту. Посеред тижня Драммені відбудуться спринти, а 10 і 11 березня в рамках Холменколленских ігор пройдуть чоловічий і жіночий марафони.Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта