Збірна України завоювала перші медалі на Паралімпіаді-2018 в Пхенчхані

Опубликованно 28.04.2018 02:55

Українські біатлоністи Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова (гайд Віталій Козаків), Віталій Лук'яненко та Ігор Рептюх принесли Україні перші нагороди на Паралімпійських Іграх в Пхенчхані. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Ляшенко виграла "бронзу" в гонці на 6 км (стоячи). Рептюх став третім у гонці на 7,5 км (стоячи). Оксана Шишкова (гайд Віталій Козаків) стала срібним призером у спринті серед жінок з вадами зору. Віталій Лук'яненко став переможцем у біатлонному спринті на 7,5 км серед спортсменів з вадами слуху.

Всього в скарбничці України 5 медалей. За підсумками першого дня українська збірна знаходиться на 4 місці у загальному заліку, після США, Франції та команди нейтральних атлетів.

Нагадаємо, в п'ятницю, 9 березня в південнокорейському Пхенчхані стартували Паралімпійські ігри – змагання, яке цього разу зібрала 48 країн зі всього світу. У їх числі і збірна України, її представляють 20 паралімпійців в 3 видах спорту: біатлон, лижні гонки та сноуборд.

Категория: Новости