Коваль: «Установка перед грою з «Дніпром» була виконана лише на половину»

Опубликованно 04.05.2018 00:30

Володимир Коваль / ФБУ

Головний тренер київського «Будівельника» Володимир Ковальпроаналізував гру команди в матчі проти «Дніпра» (75:70) в рамках регулярного чемпіонату Суперліги.

«Ми програли дві чверті. Другу з різницею у вісім очок, а третю чверть з різницею в одній очко. За рахунок чого програли другу чверть? В першу чергу через програну підбору у нас на кільці. «Дніпро» дуже добре заряджений, добре йде на щит. Мабуть, хлопці розуміють, що у них недолік габаритів і підбір виграє той, хто йде на кільце. «Дніпро» всією командою дуже добре йде на підбір на чужому щиті. Ми до цього були готові, але втрата концентрації призвела до повторних атак.

За гру «Дніпро» отримав 14 додаткових очок другого шансу. Ну, і плюс, звичайно ж, слабкий рух м'яча. У другій чверті за рахунок цього були втрати і непідготовлені кидки. Установка перед грою була виконана лише на половину. М'яч рухався тільки підлогу гри. Другі пів гри він стояв. За рахунок цього ми мали втрати і непідготовлені кидки. Я думаю, що матч вдався. Команда билася до кінця. Ми хотіли виграти. Нам це перемога потрібна. На жаль, ми програли. Це спорт. Ми будемо рухатися далі».

Відзначимо, що після перемоги над «Будівельником» дніпряни залишилися на вершині турнірної таблиці з 49 очками. Що ж стосується "Будівельника", то він поступився другу сходинку «Черкаським Мавпам», які 4 березня обіграли «Політехнік» (96:75).