Українці не змогли пробитися в медальні сутички у перший день чемпіонату Європи

Опубликованно 06.05.2018 00:50

Фото - Скріншот З YouTube United World Wrestling

В Каспійську стартував чемпіонат Європи по боротьбі-2018. У перший день на арену вийшли представники греко-римського стилю у вагових категоріях 55, 63, 77, 87 і 130 кг.

Всі п'ятеро українцяев вибули на ранніх стадіях і не зуміли продовжити боротьбу за медалі. У категорії 55 кг наш Владислав Коростельов в першій же сутичці програв у чвертьфіналі росіянину Василю Топоеву (0:9). У вазі 63 кгДмитро Добровтакож поступився у першому раунді, тільки на стадії 1/8 фіналу. Сильніше українця виявився болгарин Микола Вичев(0:12).

У категорії 77 кг наш Микола Дараганзумів подолати кваліфікацію, здолавши іншого борця з Болгарії Руслана Пашкульского (7:3), проте потім в 1/8 фіналу програв вірмену Карапету Чаляну(1:9).

У дивізіоні 87 кг Україну представляв Степан Шелемех. В 1/8 фіналу він потрапив, минаючи кваліфікацію, і зумів пройти цю стадію, перемігши серба Миколи Добрєва(8:0). Однак у чвертьфіналі нашого борця зупинив білорус Микита Климович(1:5). У найважчій ваговій категорії 130 кг українець Владислав Воронийу попередньому раунді переборов азербайджанцяТурмана Еюбова(3:0), однак у чвертьфіналі програв Якобу Каджаяз Грузії (0:9).

Так як ніхто з борців, які перемогли українців, не зміг вийти у фінал, наші спортсмени не потрапили в втішну сітку в боротьбі за бронзові нагороди.

Відзначимо, що всі медальні сутички у вагових категоріях 55, 63, 77, 87 і 130 кг відбудуться у вівторок, 1 травня. Також в цей день на ЧЄ-2018 виступлять представники ще п'яти дивізіонів (60, 67, 72, 82, 97 кг).

Нагадаємо, що всього в Каспійськ вирушило 30 украинскихборцов. До складу нашої команди не потрапив дворазовий чемпіон Європи Жан Беленюк. При цьому 4 травня киянин стане гостем веб-конференції на телеканалі XSPORT.

Також зазначимо, що за всіма вирішальними переймами ЧЄ-2018 ви можете стежити в прямому ефірі на нашому каналі сайті.Читайте також:

Категория: Летние виды спорта