«Хімік» врятувався в поєдинку з БИПой

Опубликованно 07.05.2018 11:45

БІПА - Хімік / Прес-служба БК Хімік

Южненський «Хімік» здобув непросту перемогу на виїзді над одеської БИПой, завершивши матч регулярного чемпіонату Суперліги з рахунком 88:83.

Якщо перша чверть пройшла на рівних, то вже у другій гості почали нарощувати свою перевагу в рахунку і завершили другий часовий відрізок з перевагою в 12 очок. У третій десятихвилинці БІПА зуміла вирівняти хід протистояння, а в четвертій – суттєво скоротити розрив. Під кінець фінальній чверті команда Олега Юшкінабула близька до того, щоб переломити хід поєдинку, проте «Хіміку» вдалося врятуватися. Цей часовий відрізок закінчився з рахунком 27:21 на користь одеситів.

Найрезультативнішим гравцем матчу став форвард «Хіміка» Остін Эрианс, який записав у свій актив 29 пунктів.

БІПА – «Хімік»83:88 (20:22, 18:28, 18:17, 27:21)

БІПА:Артамонов (11 + 7 передач), Луценко (3), Эфианайи (8 + 8 підбирань), Кривцов (12), Тищенко (8 + 6 підбирань) — старт; Ноффле (13), Блаус (12 + 7 підбирань + 5 передачі), Бєліков (10), Прокопенко (6), Воєвода (0).

«Хімік»:Колтер (21 + 5 підбирань + 5 втрат + 3 перехоплення), Сивир, Мальчевський (5), Павлов (6), Антипов (7 + 5 підборів) — старт; Эрианс (29), Петров (17 + 6 передач), Марченко (3).

Зазначимо, що після зустрічі з БИПой команда Віталія Степанівського займає четверте місце в турнірній таблиці, маючи на своєму рахунку 40 очок при 11-ти перемоги і 15-ти поразках.

Нагадаємо, що в попередньому поєдинку Суперліги южненці зазнали поразки від «Миколаєва» (66:79).