Тренер Білодід: «Статус фаворита на Дарину не дуже тисне»

Опубликованно 08.05.2018 01:30

Білодід виграла турнір у Німеччині

Мама і тренер переможниці турніру серії Grand Slam у Дюссельдорфі Дар'ї Білодід Світлана Кузнєцовазаявила, що фінальна сутичка у Німеччині була принциповою для її дочки. Слова Кузнєцової наводить офіційний сайт Федерації дзюдо України:

«Статус фаворита на Дарину не дуже тисне. У неї є певна мета, до якої вона йде крок за кроком.

У Дюссельдорфі представниць Азії, які в останній час домінували в цій ваговій категорії, було не дуже багато. До того ж, Герелмаа Ерденетсогт, у якій Дар'я виграла у півфіналі, – сотий номер рейтингу.

Принциповим для нас виявилася зустріч за золото з Євою Чернівецьки з Угорщини. В тому числі – з точки зору впевненості у власних силах. На чемпіонаті Європи-2017, який став для моєї дочки золотим, вона виграла у титулованої угорки (бронза Олімпійських ігор-2012 і чемпіонату світу-2011) у сутичці за вихід у фінал. Тепер треба було довести, що перемога – не випадковість. І у Дарини це вийшло!

Після перемоги вона отримала тиждень відпочинку. А в п'ятницю продовжить тренувальну історію – відправиться на 16-денний збір, який пройде на базі «Заросляк» у Ворохті в рамках підготовки до квітневого чемпіонату Європи».

Чемпіонат Європи з дзюдо пройде з 26-го по 28 квітня в Тель-Авіві, Ізраїль.

Зазначимо, що ще одну медаль Дюссельдорфа виграв Георгій Зантарая. Правда, титулований український дзюдоїст заявив, що повинен був вигравати золото.

Нагадаємо, до цього Білодід виграла турнір у Парижі.