Гляйшер вперше в кар'єрі виграв золото Олімпійських ігор

Опубликованно 10.05.2018 02:05

Давид Гляйшер / Getty Images

Австрієць Давид Гляйшерстав переможцем Олімпійських ігор-2018 з санного спорту в одиночці.

У фінальній спробі 23-річний атлет показав четвертий результат, однак завдяки попереднім успішним виступам, йому вдалося за результатами чотирьох спусків зайняти перше місце.

Для Гляйшера це золото стало першою в кар'єрі медаллю, яку він здобув на Олімпійських іграх.

Срібло змагань здобув американець Кріс Маздер, а бронзу – німець Йоганн Людвіг.

Сенсацією стало те, що триразовий олімпійський чемпіон Фелікс Лохзалишився без медалі, проваливши четверту спробу, – німець неправильно увійшов у віраж і за підсумками втратив 0.634, що опустило його у четвертому заїзді аж на 19-ту сходинку з 20-ти. Після чотирьох спроб Лох посів лише п'яте місце в турнірній таблиці.

Що ж стосується українців Антона Дукачата Андрія Мандзія, то їм не вдалося пробитися у фінальний заїзд. У третій спробі Мандзій показала 19-й результат з часом 47.987 с, а Дукач фінішував 24-м, подолавши дистанцію за 48.303 с. Таким чином за підсумками змагань Мандзій став 40-м, а Дукач – 23-м.