Німці розірвали суперників і вперше за 30 років стали олімпійськими чемпіонами в командній першості

Опубликованно 11.05.2018 00:45

Фабіан Риссле (ліворуч) і Ерік Френцель / Getty Images

Збірна Німеччини з лижного двоборства здобула дуже переконливу перемогу в естафеті (великий трамплін HS-140 + лижна гонка 4х5 км) на Олімпійських іграх-2018. Золоту нагороду німецької збірної принеслиВинценц Гайгер, Фабіан Риссле,Ерік Френцель і Йоханнес Ридзек.

У командному турнірі на трампліні Німеччина посіла друге місце. За 4 стрибка німецькі двоєборці заробили 464.7 бали. Краще була тільки Австрія (Маріо Зейдль, Бернхард Грубер, Лукас Клапфер іВільгельм Денифль) – 469.5 бала, що в перерахунку на час за системою Гундерсена давало дуже невелику перевагу в 6 секунд.

Вже на першому етапі Гайгер вирвався вперед, і Німеччина з перебігом перегонів лише збільшила перевагу. Риссле, Френцель і Ридзек збільшили перевагу до майже хвилинного.

Зазначимо, що німецька команда лише вдруге в історії виграла командну першість. Перша перемога датована 1988 роком і відбулася в Калгарі. Тоді ФРН стала першою в цій дисципліні, яка дебютувала на тих Іграх. Ерік Френцель, який втік третій етап, завоював своє третє олімпійське золото і друге в Пхенчхані. Також дворазовим олімпійським чемпіоном став Йоханнес Ридзек.

На друге місце в лижній естафеті піднялася збірна Норвегії – Ян Шмід, Еспен Андерсен, Ярль Магнус Рибері Йорген Граабак. Олімпійські чемпіони Сочі-2014 набрали в змаганнях на трампліні 449.2 бали, зайняли четверте місце і пішли на дистанцію другий частини двоборства з відставанням у 27 секунд. Але Граабак на своєму етапі зумів вивести скандинавів на другу позицію. Австрійці Зейдль, Грубер, Клапфер і Денифль, які виграли на трампліні, фінішували третіми.

Зазначимо, що збірна Німеччини завоювала свою 13-ту золоту нагороду на Іграх-2018 і зрівнявся за цим показником з норвежцями. Однак німці займають друге місце в медальній таблиці, так як срібла у них менше (7 проти 11-ти).Читайте також:

Категория: Зимние виды спорта