Іран не дозволив Україні повернутися в елітний дивізіон

Опубликованно 12.05.2018 03:35

Лідер іранської збірної виявився сильнішим лідера української збірної

У матчі між збірними України та Ірану на чемпіонаті світу з настільного тенісу, що проходить в Хальмстаді, вирішувалося, хто з цих команд вийде в Чемпіонський дивізіон. І, на жаль, поєдинок закінчився не на користь українців, які залишилися у Другому дивізіоні.

На матч з Іраном Україна вийшла, впоравшись напередодні не без праці зі збірною Данії. Два очки в скарбничку української команди поклав Коу Лей. Проти іранців тренер української команди Володимир Геворгизоввиставив все ту ж трійку, яка відіграла всі поєдинки цього чемпіонату. У першому матчі Коу Лейлегко впорався з Німой Аламяном, але Ярослав Жмуденконе зміг здолати Ношада Аламяна, програвши йому в п'яти партіях. А потім був програний ще один дуже важливий матч – Євген Прищепавів 2-0 по партіям у Авшина Норузі, але потім програв три сети поспіль... Був ще шанс зрівняти рахунок і вирвати перемогу в п'ятому матчі, але до нього справа не дійшла, оскільки Ношад Аламянобіграв першу ракетку України Коу Лея.

Таким чином, після шести перемог поспіль найголовніший свій матч на чемпіонаті світу українська збірна програла.

Нагадаємо, що жіноча збірна України добилася в Хальмстаді історичного успіху, вийшовши у чвертьфінал і зайнявши підсумкове 5-е місце.