Фантастична кінцівка матчу з Австрією! Україна вперше перемогла на домашньому чемпіонаті світу

Опубликованно 14.05.2018 05:00

Україна виграла матч за останні 4 хвилини поєдинку/Всі фото: Андрій Басевич, IIHF

Штраф:8 (4, 0, 4) – 8 (2, 4, 2).

Оганджанян (Гурко); Логач – Кругляків, Бабчук – Васильєв, Будько – Грицюк, Євтухов; Кривошапкин (А) – Матейченко (К) – Пересунько, Морозов (А) – Даниленко – Халін, Садовиков – Середницький – Дуюн, Ланін – Сиротенко – Іващенко – Целогородцев.

У своєму другому поєдинку на домашньому чемпіонаті світу (U-18) в Дивізіоні IB – з командою Австрії – збірна України здобула першу перемогу на турнірі. Причому зробили це підопічні Олега Ігнатьєвана морально-вольових – поступаючись на останніх хвилинах основного часу з рахунком 2:3.

Українці закинули свою першу шайбу на чемпіонаті в середині стартового періоду гри. Голом у більшості відзначився Дмитро Даниленко.

Австрійці відігралися ще до перерви, а на самому початку другого періоду наші суперники повели – 2:1.

Програвала збірна України трохи більше хвилини. Олександр Пересунькоздорово віддав на Гліба Кривошапкина, а той, опинившись перед австрійським воротарем, вирішив результат епізоду на користь «синьо-жовтих» – 2:2.

Австрія змогла ще раз зіпсувати настрій нашій команді і вболівальникам, коли в середині другої 20-хвилинки знову повела – 3:2.

Сумували українці практично до самого кінця третього періоду, а потім сталося маленьке спортивне диво! На 57-й хвилині, з інтервалом в 44 секунди Фелікс Морозіві Гліб Кривошапкин перевернули все з ніг на голову! Україна повела 4:3, а Палац спорту, вдосталь порадівши, затамував подих в очікуванні такої близької перемоги.

Остаточно впевненість у підсумковому успіху збірної України приніс Артем Матейченко, який на останніх секундах вразив вже порожні ворота австрійців. 5:3 – Україна здолала одного з фаворитів чемпіонату і чекає наступного матчу, в якому наша команда у вівторок 17-го квітня зіграє зі збірною Угорщини.Коментар старшого тренера збірної України (U-18) Олега Ігнатьєва.