Захаров: «Треба сказати на камеру: Я Третьяку гол забив!»


Опубликованно 15.05.2018 00:55

Захаров: «Треба сказати на камеру: Я Третьяку гол забив!»

Віктор Захаров / XSPORT

Капітан збірної України та ХК «Донбас» Віктор Захаровв ефірі програми «Як я став хокеїстом» на телеканалі XSPORT згадав свій дебют у КХЛ і емоції від першої закинутої шайби.

- Пам'ятаю, як сьогодні. Ми приїхали в Москву грати з «Червоною Армією» (чемпіонат КХЛ, де Віктор захищав кольори молодіжної команди ХК «Донбас» - прим. XSPORT). До речі, треба на камеру сказати: Я Третьяку гол забив, правда, онуку, але забив (сміється).

Відіграли матч, здається, виграли. Повинні були повертатися в Донецьк. Підійшов до мене Олександр Олегович Годинюк, каже: «Ти їдеш до Уфи».

Прилетів. В готелі саме незручне було, коли я на сніданок прийшов і відчував себе як не в своїй тарілці. Ходять поруч всі зірки: Федотенко, Дадонов... Дідівщини не було, це чисто з моєї сторони. Я намагався вести себе тихіше води, нижче трави, потрапивши в таку команду.

Взяли класно, але ось цей бар'єр переходу, такий момент незручності, його найважче було пережити. У кого таке було, той мене зрозуміє.

- Що з тобою було, коли ти закинув свою першу шайбу в КХЛ?

- Пам'ятаю, що мене в перерві «подколбасило» трохи. Спочатку не міг повірити, що це трапилося. Всі думають, що там якийсь неймовірно крутий рівень, що там ніхто не зможе грати. Психологія заважає грати людям не тільки в хокеї, а на всіх рівнях.

Я кажу, що будь-хокеїст з України може грати в КХЛ. Основна проблема – туди потрапити. Не у всіх є свій агент, не у всіх є можливість, не у всіх є рішення цієї ситуації, яка склалася зараз з українськими паспортами.

Нагадаємо, раніше гостями проекту «Як я став хокеїстом» стали:

Руслан Ромащенко, «Білий Барс»;

Севастян Карпенко, «Кременчук»;

Всеволод Толстушко, «Галицькі Леви»/«Кременчук»;

Соломон Шапіро, «Вовки».Читайте також:Категория: Хоккей